Gert en Charlotte jeu de boulen

Nieuw: Jeu de boules baan

Sinderen realiseert Jeu de Boulesbaan: “De Siegebane”

Sindern hef weer ’n bane: gin spoorbane mor ’n sportbane. Op initiatief van Sportvereniging Sinderen en Omstreken en Vrouwen van Nu is de bane deur vri-jwilligers an-elegd.

Op zaoterdag 10 september was ’t kloor en was de officiële opening. Schik had de deure van ’t Buurtschapshuus los en zörgen veur koffie en thee. Ruum 40 mensen wazzen d’r bi-j toen Ankie Mentink, van S&O een openingstoespraak hiel en effen later wier ’t lint deur eknipt en was de bane los. D’r waarn 2 ervaren “boelekeerls”  um de spölregels uut te leggen en d’r wier metene al druk “geboeld” op de Siegebane.

Dankzij de volgende sponsors kon de bane betaald worden: Stichting Beheer Buurtschapshuis Sinderen, Stichting DAK (van De Keerkring), de Gemeente Oude IJsselstreek, Schik en de plaatselijke bedrijven Fa. Essing & Zn en Loonbedrijf Wildenbeest.

De baan is voor iedereen vrij te gebruiken. Voor de kinderen liggen er ballen in de kast.

Volwassenen kunnen zelf ballen meenemen. Als je in groepsverband wilt gaan spelen kun je je aanmelden bij Sportverenigingseno@gmail.com of kijk op de website Sportverenigingseno.nl.

De Jeu de Boules tak van S&O is nog in oprichting, dus als je ideeën hebt, neem contact met ons op.

Wi-j wenst iederene völ plezier en Sindern rekkent d’r op da’j de Siegebane netjes behandelt en ow eigen afval metnemt.